Reporty ze závodů

V sobotu jsem jel s tátou, strejdou Roumanem a tetou Ivou do Mohelnice na závody. Bylo to príma. Byla tam i teta Zuzka a strejda Casper. S tátou jsem běžel HáDéeRka po městě, pak táta ještě závodil i sám, ale oba strejdové ho porazili. Já jsem byl třetí, ale medaili jsem nedostal. Teta Iva říkala, že jí to vůbec nešlo a zvolila všechno špatně. Potom jsme všichni jeli na diskgolf. Odpoledne jsem fandil tetám a strejdům na štafetách, a i díky mému povzbuzování byli druzí a za fandění jsem od nich dostal dobroty, které vyhráli. Po cestě domů jsme ještě byli koupit loštické tvarůžky. Hrozně smrdí. Už se zase těším na další závody.

Vítek

Agenturní zpráva:V sobotu 30. 4. 2022 proběhly dva závody Hanácké oblasti v Mohelnici. V dopoledním sprintu skončil ve slušné konkurenci Rouman na pátém místě, Casper doběhl na děleném 8. místě. V dámách se moc nedařilo Ivce a skončila také pátá, Zuzka doběhla sedmá. V HDR obsadil Vítek třetí místo. V odpoledních sprintových štafetách si štafeta ve složení Ivka, Rouman, Casper a Zuzka doběhla pro druhé místo za favorizovanou štafetou CHC, Vítek pouze fandil.

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.