Reporty ze závodů

Minulý víkend se pod taktovkou plzeňské Slavie konalo mistrovství v noční disciplíně doprovázené áčkovým závodem na krátkou vzdálenost, v záludném terénu plném členitých svahů a jam.

V sobotu se začlo pěkně zvostra po tmě, což byla poměrně vražedná kombinace s i tak náročným terénem, a řady chyb se nevyvarovali ani zkušení závodníci. Naše hrstka statečných bojovala srdnatě a do cíle donesla všechny terčíky. Na jaké výsledky to našim oddílovým kolegům stačilo můžete nakouknout tady, celkové výsledky jsou pak zde.

V nedělu se áčková sezona zakončila technickým mýdlem, která přivábila i část Pražáků pro které hele byl nějaký nočák pod jejich úroveň, nicméně elita už byla zase nad jejich úroveň a tak se musela spokojit se zařazením do kat. A. Nejen (!) pražská sekce dosáhla pár pěkných výsledků, např. 5. Valenti, 11. Iva a 14. Vašek - posuďte sami zde, a porovnejte se soupeři zde.

Nějakým tím vytříbenějším ohlédnutím za tímto víkendem, alespoň co se elitních kategorií týče, budiž článek na O-news, kde můžete nakouknout i na mapy.

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Nadcházející události

22 čvc 2024;
Celý den
Příměstský tábor OB
23 čvc 2024;
Celý den
Příměstský tábor OB
24 čvc 2024;
Celý den
Příměstský tábor OB
25 čvc 2024;
Celý den
Příměstský tábor OB
26 čvc 2024;
Celý den
Příměstský tábor OB

Přihlášení

Strava