Středeční trénink před MČR štafet a družstev proběhl na nové mapě Spálený, z lesního hřiště u Gymnázia Zlín.
Na 5 tratích se za dobrého počasí zúčastnilo celkem 70 žáků a dorostenců.
Výsledky a mapy níže.
Doplněna i možnost si nahrát GPS na 3DRerun: T1+T2+T3 - do all controls. T4a+T4b - do své tratě.

T1 - 3,8km / 135m / 15-16k – farsta, hromadný start - mapa, 3DRerun
1. Václav Pernička            29:29       
2. Šimon Sláma                 30:51       
3. Martin Huleja                 34:11  
4. Jakub Linhart                 36:12       
5. Martin Pernička              37:28  
6. Štepán Hozík                 38:13       
7. Vít Kundrata                   38:33       
8. Adam Pavlík                   40:25 
9. Adam Linhart                  44:30
10. Tomáš Jahudka            45:27
11. Ondřej Čuda                 53:47 
12. Miloš Novotný               54:11 
13. Michal Kužela               54:53 
14. Michal Petrla                 54:55 
15. Markéta Fišerová          56:17       
      Val  Kusáková               DNF       


T2 - 3,3km / 125m / 12k – farsta, hromadný start - mapa, 3DRerun
1.  David Pekárek              30:39       
2.  Ondřej Slováček           32:04  
3.  Petr Fišer                      36:35       
3.  Eva Kundratová            36:35       
5.  Saša Kusák                  42:09  
6.  Prokop Mašláň             45:21  
6.  Žofie Růžičková            45:21  
8.  Viktor Lunga                 45:28  
9.  Talma Vyoralová           45:35  
10. Gabriel Mička              45:40  
11. Kryštof Ambrož            50:49 
12. Kristyna Hečová          53:31 
13. Juraj Koč                     56:45 
14. Klára Novosadová       61:26 

T3 - 2,8km / 105m / 10k – farsta, hromadný start - mapa, 3DRerun
1.  Dalibor Šidla                26:08       
2.  Vlasta Kubáček           31:59  
3.  Jan Holý                      37:54 
4.  Jan Stacke                  44:21 
5.  Laura Korčáková         52:51 
6.  Viktor Malaník              53:56 
7.  Sára Struhařová           54:41 
8.  Katka Poslušná            64:23 
9.  Hana Kořenová            64:38 
    David Pechanec            DISK       
    Adam Julina                   DNF       

T4a - 2,2km / 60m / 7k - normální trať - mapa, 3DRerun
1. Elena Chodúrová            21:07       
2. Jan Struhař                     23:25
3. Heda Štychová               31:49 
4. Mikuláš Graubner           31:50 
5. Jáchym Štětkář               31:54 
6. Karolína Klapilová           33:26 
7. Viktorka Slezáková          37:12 
8. Adam Solař                      37:55 
9. Anežka Krumlová             38:42 
10. Helena Kořenová           50:41 
11. Jan Kaňka                      53:16 
12. Artur Kutěj                      59:03 
13. Jiří Plaček                      59:06 
      Lukáš Kovalčík              DISK       
      Jakub Smola                 DISK       

T4b - 2,3km / 60m / 7k - normální trať - mapa, 3DRerun
1.  Viktorka Stacke                32:50       
2.  Anna Svobodová              35:14  
3.  Natálie Svobodová           35:37  
4.  Natálka Chaloupková       36:08  
5.  Mikuláš Galetka                36:11  
6.  Ela Rozsypalová               36:56  
7.  Otakar Vintr                       37:02  
8.  Alena Zehnalová                37:12  
9.  Evelina Erlebachová          37:50  
10. Šimon Svoboda                 63:00 
11. Vilém Kaňka                      69:06 
       Jan Brucháček                 DISK       
       Martin Vladovič                DISK       
       Ema Přibylová                 DISK       

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Nadcházející události

31 kvě 2024;
16:00 - 17:30
Běžecký trénink
04 čvn 2024;
17:15 - 19:00
Dráha na stadionu
05 čvn 2024;
16:00 - 18:00
Mapový trénink
07 čvn 2024;
16:00 - 17:30
Běžecký trénink
11 čvn 2024;
17:15 - 19:00
Dráha na stadionu

Přihlášení

Strava