Reporty ze závodů

Bingo si běží pro 4. místo na klasice! Michal Smola vybojoval na Mistrovství světa v dnešním finále klasiky 4. místo! Ačkoli brambora Vlkovi asi až tak úplně chutnat nebude, je to skvělý výsledek. Gratulujeme!

Fotogalerie a video uvnitř 

{mos_sb_discuss:5}

Bingo rozběhl závod slušně a prakticky celou trať se pohyboval okolo medailových pozic. Ještě ve dvou třetinách trati sahal po bronzu, ale nakonec jej předstihl jeho dlouholetý soupeř a obhájce titulu Rus Andrej Chramov. Mistrovský titul vybojoval podle očekávání Fin Janne Lakanen.

"Běželo se mi skvěle, udělal jsem na celé trati dvě menší chybky. Před veřejnou kontrolu jsem doběhl Švýcara, na diváckém úseku jsem viděl v dálce před sebou i další, dokonce i Thierryho Gueorgiou, takže jsem věděl, že jdu dobře. Čtvrté místo jsem nečekal ani ve snu, jsem maximálně šťastný," řekl spokojený Michal Smola v cíli.

Pro aktuální informace se podívejte na oficiální stránky MS, případně na stránky české repre nebo Bédi, z kterých ostatně čerpám i já.

Videozáznam posledních minut závodu je zde

Mapy s postupy jsou tady 

Více informací získáte na http://www.woc2006.dk  - doporučuji live videopřenos z middlu a štafet a také online postupy v mapě!

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Nadcházející události

31 kvě 2024;
16:00 - 17:30
Běžecký trénink
01 čvn 2024;
Celý den
Žebříček B-Morava Lačnov
02 čvn 2024;
Celý den
Žebříček B-Morava Lačnov
04 čvn 2024;
17:15 - 19:00
Dráha na stadionu
05 čvn 2024;
16:00 - 18:00
Mapový trénink

Přihlášení

Strava