Reporty ze závodů

Byl to vydařený víkend!

Děkuji všem za vzornou reprezentaci a zvláště Evě a Evženovi za pomoc při přesunech stanů a s ohlídáním mladších ročníků. A taky Tomáši Kolárikovi, který nenechal staříky bojovat s rudlem samotné.

Počasí nám v podstatě přálo, i když pro běh by bylo přece jen lepší pár stupňů ubrat. Terén byl zajímavý i přesto, že jsme nemohli až na hřeben do skalek, abychom nerušili zdejší zvířecí obyvatele. Bylo nám taky pořadateli kladeno na srdce, aby jsme nerušili ani svatebčany (!) - osobně jsem tedy žádné nepotkal.

Ve výsledcích se zlíňáci neztratili. Našimi nejlepšími tentokrát byli: Michal Smola v H21B druhý a i Tomášovo (Kolárik) 6. místo v sobotu stojí za pozornost. V kat. H14B byl Tobias Pekárek druhý (v sobotu, v neděli jej porazilo taky jen 5 závodníků) a mezi děvčaty v této věkové kategorii (D14B) kralovala Valentina Batani - byla druhá a v neděli vyhrála. Úplně stejně se vedlo i mamce Haně mezi veteránkami D40B (2. a 1.). Mezi nejmladšími veteránkami D35B potvrdila své závodnické kvality Eva Pekárková - byla první a šestá. V D45C - Irča Koláriková byla čtvrtá a nedělní závod vyhrála, Jana Hájová zvítězila v sobotu v kat. D55B, Eva Horynová v D60B tentokrát nestačila v sobotu na své dvě soupeřky a v neděli se přidala ještě jedna (byla tedy 3. a 4.). A co "chlapi"? - H65B - Víťa Jelínek druhý a čtvrtý, v kat. H75B byl pokaždé Lojzík Láznička třetí, no a náš Staňa Valla vyhrál v kat. H80B - a nemyslete si - i když je tam sám, není to zadarmo! Skvělý výkon!

Tolik tedy o jednom hezkém červnovém víkendu na tratích orientačních závodů u Vranova. Už se jistě všichni těšíme na další! Marian

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Strava