Reporty ze závodů

Pořadatel SKM - Směr Kroměříž 17. dubna 2016 v Těšnovicích

Za krásného téměř letního počasí vyrazil plný autobus zlínských nadějí na dvouoblastní závod do Těšnovic v úpatí Chřibů do mapově zajímavého bývalého vojenského prostoru.

Dopolední sprint na mapě Tankodrom probíhal pod horkými slunečními paprsky a horko bylo i nejednomu  závodnikovi ihned po vběhnutí do prvního shluku kontrol v travnatém podrostu. Jen chvilková drobná ztráta koncentrace (např. setkání s oddílovým kolegou) se tvrdě vymstila a závodník brzy pochopil, že je potřeba zchladit hlavu. Závěr na tankodromu v otevřeném prostoru (kupky, prohlubně, spletité cesty) byl na pozornost možná ještě náročnější.

Při pohledu na výsledky si však naši borci se všemi zapeklitostmi statečně poradili a prosadili se do čelních míst výsledkové listiny.

Zde naši nejlepší na Mistrovstí oblasti ve sprintu:

V hlavních kategoriích:

D21

2. místo Pekárková Evička a 3. místo Batani Hanka

H21

2. místo Nečas Jirka, 3. místo Smola Michal a hned za nimi v těsném sledu dalších 7 našich borců

ŽENY MUŽI
D10 1. Rosíková Eliška H10 1. Honner Jarda
D12 3. Batani Valentinka   3. Pernička Vašek
D14 3. Tichá Maruška H12 1. Novosad Pavel
D35 2. Chovancová Jana   3. Pekárek Tobík
D45 2. Koláriková Irča H14 1. Kundrata Honza
D55 1. Horynová Eva   2. Bartík Filip
  3. Žaludková Mirka   3. Chovanec Vašek
      H16 2. Janda Přemek
      H18 2. Hartman Vojta
      H35 1. Pernička Petr
      H45 2. Láznička Libor
      H55 1. Kusbach Tonda
      H65 2. Láznička Lojza
        3. Šmakal Pavel

 

Odpoledne nás čekal klasický middle v pěkném průběžném lese na mapě Hvězda s vyšší náročností na fyzičku v kopcích, ale bez větších mapařských komplikací, horko už naštěstí polevilo.

Nejlepší v middle:

V hlavních kategoriích:

D21

2. místo Pekárková Evička a 3. místo Batani Hanka

H21

2. místo Smola Michal, 3. místo Přibyl Broněk a v těsném závěsu Dlabaja Štěpán

ŽENY MUŽI
D10 2. Rosíková Eliška H10 2. Pernička Vašek
  3. Mrkvičková Ema a Kolaříková Eliška   3. Strakoš Ondra
D12 2. Batani Valentinka H12 1. Pekárek Tobík
D16 1. Kundratová Lucka   2. Novosad Pavel
D35 1. Chovancová  Jana   3. Šemnický Kuba
  3. Kundratová Jana H14 1. Bartík Filip
D45 3. Koláriková Irča   2. Chovanec Vašek
D55 1. Polášková Kamča   3. Kundrata Honza
  2. Horynová Eva H18 2. Hartman Vojta
  3. Žaludková Mirka H35 3. Vrubel Karel
      H45 3. Galík Svaťa
      H55 2. Kusbach Tonda
        3. Štípek Rosťa
      H65 1. Láznička Lojza
        2. Šmakal Pavel

 

Odkaz na výsledky: sprint - middle

Pěkné 2 jarní závody - našim závodníkům vřelé díky za super výkony a hodně úspěchů v příštím závodění!

Na závěr ještě 2 fotky od Hanky Batani:

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Strava