Kempy se tentokrát přesunuly z okolí Eskilstuny do poněkud drsnějšího terénu u Göteborgu.

Plán tréninků a náhledy naleznete zde.

I letost jsme vyslali 2 skupiny. V prvním týdnu byla skupina dorostenců (Markéta, Martin P., Vašek P., Martin H., Vojta, Adam P., Štěpán H. a Tom J.) pod vedením Perníka. Ve druhém pak spíše žákovské složení (Klára Ř., Ema, David, Ondra, Prokop, Tobias a v závěru i Valenti a Lucka D.). Pro všechny byl tento kemp skvělou zkušeností s navigačně těžkým terénem, který trestá sebemenší chybu či ztrátu koncentrace. Druhá skupina ukončila týdenní seznamování se skandinávskými terény účastí na švédských nejprestižnějších mládežnických štafetách Ungdoments 10 mile.

V pátek 4.8. odpoledne starovaly štafety DH14 a naše štafeta David, Klára, Ondra, Prokop, Ema zaběhli neuvěřitelně a skončili na 4 místě jen 15 sekund za bronzovou medailí. Konečné pořadí tedy bylo: 1. OK Kåre, 2. OK Skoghjortarna, 3. Turun Suunnistajat a 4. SKOB Zlín!

Na šestém místě se ještě umístili naši parťáci z kempu Tesla Brno a sedmnáctý byl TJ Spartak 1. brněnská.

V sobotu 5. 8. v 2:45 v noci odstartovaly štafety DH20. Tady jsme nepostavili klubovou štafetu, ale Lucka D a Tobias běželi áčko FK Göingarna, Valenti a žáci pak vyztužili béčkový tým. A opět to byl od všech parádní výkon. Valenti na prvním úseku zaběhla fantasticky a ukázala, že i v noci je schopna držet krok s nejlepšími juniorkami. Nakonec z toho bylo třetí místo pro áčko a  38. místo pro béčko (čtvrtý nejlepší B tým).

Valenti, Lucka D., Vašek a Tobias jsou nyní ještě s juniorským týmem na VT ve švédském Västerviku.

  

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.