Od půlky února probíhá registrace do MTBO. V oddíle máme 19 závodníků, kteří byli registrovaní v loňském roce a všichni tito už dostali informaci mailem, aby potvrdili (příp. vyvrátili), že budou chtít jezdit s mapou na řidítkách i v sezoně 2023.

Pro všechny ostatní z oddílu dávám na vědomí, že možnost registrace je pro všechny, kteří vědí, že si budou chtít vyzkoušet alespoň některý ze závodů v MTBO, jejichž kalendář najdete na webu www.mtbo.cz.

Registrace je nutná v případě, že chcete, aby se vaše výsledky započítávaly do žebříčku, anebo pokud byste chtěli jet některý z mistrovských závodů. Registrace se však vyplatí i v případě účasti na jednom závodním víkendu kvůli slevě na startovném pro registrované.

Pokud se určitě na některý ze závodů chystáte a budete chtít být registrováni, napiště mi zprávu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abych vás mohl zaregistrovat. Toto se netýká těch, kteří byli registrovaní v minulé sezoně a dostali už informaci e-mailem.

V případě zájmu o MTBO doporučuji přečíst zejména článek týkající se mnohých změn v MTBO pro nadcházející rok.

Graubna

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Nadcházející události

23 dub 2024;
17:15 - 19:00
Měření na dráze
24 dub 2024;
16:00 - 18:00
Mapový trénink
26 dub 2024;
Celý den
Oddílové soustředění Tramtáryje
27 dub 2024;
Celý den
Oddílové soustředění Tramtáryje
28 dub 2024;
Celý den
Oddílové soustředění Tramtáryje

Přihlášení

Strava