Na horách již vše projeté! Nejlepší aktuální info kde a kdy je upraveno klasicky na zimní https://mapy.cz/zimni?x=18.2292509&y=49.4291672&z=12  Výhradně Jeseníky jsou na https://jdemenabezky.cz .  Stránka https://bilestopy.cz/ už  nefunguje.

Alvar Myhlback, 16 let, - mistr Švédska v team sprintu DOSPĚLÝCH, několikrát již porazil na závodech i testech i celou laufařskou špičku i spoustu nejlepších norských i švédských reprezentantů!!! Jezdí dlouhé světové laufy, protože ho nechtějí v klasickém lyžování pouštět na start dospělých, nebo ho po vítězství diskvalifikovali. Tak si jezdí světové laufy. První vyhrál, další dva jel na špici až do finiše. (suveréně např. vždy porazil S.Řezáče či navrátivšího P.Northuga,...) Buď o tomto neuvěřitelném, nepochopitelném zázraku hodně uslyšíme, nebo možná taky již ne...

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.