Lyžařské soustředění bude!  Předpověď je nadějná a čekáme, že Radegast naloží hromady prašanu.  Průběžně sledujte další informace. Situace hlavně ohledně COVIDU se může měnit. A budeme také upřesňovat pokyny k odjezdu.

 

Termín: 27. - 30. 1. 2022

místo: Pustevny, chata Šumná

program: osvojení či zdokonalení lyžařských běžeckých technik

cena: základní cena 2400 Kč (příspěvky cca 100 Kč/den pro členy SCD, SCM, TSM) - MĚJTE PROSÍM PENÍZE V HOTOVOSTI A PŘESNĚ, ABY NEBYLY PROBLÉMY S VRACENÍM. PLATÍ SE PO PŘÍJEZDU DÁŠE HUBÁČKOVÉ. KARTY NEBEREME

doprava: individuální, rozdělení do aut připravím  - CENA 100KČ, PLATÍ SE PŘI NÁSTUPU ŘIDIČOVI, TO JE NEJJEDNODUŠŠÍ - PROSÍM MĚJTE TO PŘESNĚ

Odjezd: předpokládáme standardně od kina v 16:00 hod ve čtvrtek 27.1.2022. Řidiči mohou případně změnit čas odjezdu a místo. Sraz na místě je 17:30 na Pustevnách. Od 18:00 bude večeře. Pak úvodní program

Stravování: plná penze - začínáme čtvrteční večeří, končíme v neděli obědem (pitný režim zajištěn); individuální požadavky na stravu (vegetariáni, bezlepek…). Napište do 23.1.2022 B.Strakošovi. 

S sebou: běžky klasické, kdo má a chce - skaty a další zimní výbavu. BĚŽKY MUSÍ BÝT ČISTÉ, BEZ STARÝCH VOSKŮ !!!! KAŽDÝ ÚČASTNÍK BUDE MÍT S SEBOU ZÁKLADNÍ SADU VOSKŮ.

COVID: COVID pasy v mobilním telefonu. Před nástupem do aut předají všichni potvrzení ze školy, z práce, od rodičů, že ve čtvrtek 27.1. byli testováni AG testem s výsledkem NEGATIVNÍ !!! A TO I PO PRODĚLÁNÍ NEMOCI A PO OČKOVÁNÍ. Mějte prosím toto na paměti a být ohleduplní k ostatním. Ve firmách se stejně aktuálně musí testovat a u dětí zajistí test pro dítě rodiče. Starší testy není možno v této OMICRON COVID akceptovat. Stačí samotest. Nemusíte na oficiální odběrní místa. Bez potvrzení není možno odjet. Odpovídají řidiči jednotlivých aut.

Za TZL má na starosti organizaci Bob Strakoš (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 744 699)

Další informace budou postupně doplňovány.

 

 

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Strava