Přihlášky na poslední 30. ročník BKZ jsem uzavřel.

 

Prosím odolné přihlášené, ať zváží možnost převlékání, případně sprchování ve vlastních vozidlech. Členové našeho klubu, jejichž trénink koliduje s BKZ budou tak laskaví a pohodlí klubovny oželí zcela. Děkuji. Sentimentální příznivci Běhu kolem Zlína, kteří letos nepoběží celý okruh (například jim nevyhovuje povětrnostní podmínka), by nás mohli doprovodit až v závěrečných pasážích. Rovinatý profil údolí Chlumského potoka zahustí startovní pole a uvolněný dech dovolí povznést se nad posledních devětadvacet let.

 

Vy, tratě neznalí, vytiskněte si mapy! Na startu dostanete startovní průkazy, do kterých označíte průběh několika kontrolami. Reflexní proužky a válečky vám pomůžou v nepřehledných místech průseku a nad Podhořím. Jiné značení není. Promyslete si, odkdy budete potřebovat čelovky. Můžete si je nechat doručit na kilometry 15 a 19.

KM 15: Čelovky, vlastní občerstvení, oblečení apod. je nutno dodat mně, nebo Monice už v PÁTEK.

KM 19: Čelovky (eventuálně jiné DROBNOSTI) stačí předat na klubovně do 14:00.

 

Dobrovolným startovným přispějete na základní tekutiny a jednoduché sacharidy, při jejichž konzumaci můžete pozevlovat na občerstvovacích stanicích. Při zevlování neprskejte, neplivejte a dodržujte nastolený kelímkový úzus. Občerstvovačky potkáte přibližně na kilometrech 5, 15 a 19.

 

Přesun z cíle do restaurace Makalu na dalbhat a čaj neočekávejte.

 

Hraniční zážitky přeje

Murko

 

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Strava