ZLOM 2016 výsledky

Ač to tak zpočátku nevypadalo, těšil se nakonec letošní ZLOM nebývalému  zájmu účastníků a věřím, že nám zachovají přízeň i nadále.

Výsledky v textovém tvaru jsou zde, výsledky s mezičasy zde.

Ještě jednou děkuji všem účastníkům, spoluorganizátorům a sponzorům.

ZLOM 2016 (update 1)

Hlavní rozhodčí spočítala převýšení a ještě jsme doplnili pár dalších informací o čipech a dopravě. Updatovaný rozpis je tady

ZLOM 2016

Letošní zima byla mírná a tak jste určitě mohli točit "o dušu". Jestli to opravdu zabralo vám pomůže zjistit již šestý ZLOM.

Číst dál: ZLOM 2016

Finální rozpis pořadatelů na MČR - Sprint

V přiloženém souboru najdete finální seznam pořadatelů. Doplňovat se budou jen otazníčky, či drobné záměny (nemoc, neodkladné události atd). Předem děkuji všem kteří se rozhodli pomoci a věřím že nám vyjde počasí. Poslední schůzka pořadatelů včetně nakládky materiálu se uskuteční ve středu 12.5. na klubovně od 16:00. Počítám s účastí vedoucích úseků jako

Číst dál: Finální rozpis pořadatelů na MČR - Sprint

Oblastní žebříček Zlín-Podhoří

Děkujeme všem závodníkům za účast na našich závodech. Poslední závod sezóny na Valašsku dopadl snad ke spokojenosti všech účastníků. Výsledky najdete v Orisu, fotky se budou postupně objevovat zde na stránkách i na zlínském facebooku (kde jsou vidět i nějaké ztráty a nálezy). Na stránce obpostupy.cz si zas můžete prohlédnout všechny tratě a zakreslit své postupy.

Přihlášení

Strava