Reporty ze závodů

Náš oblastní řebříček se konal tentokrát hodně daleko mimo naše Valašsko. Přineslo to určitý problém s přepravou většího počtu přihlášených závodníků, ale zvládli jsme to.

Jelikož jsem musel vyzvednout Davida v Zábřehu (nevynechal závody a dorazil z Prahy), předal jsem velení v autobuse Evženovi, který výzvu přijal a velmi mu za to děkuji. Oproti loňským závodům na stejném místě se tentokrát většina (ti v autobuse) vyhnula šlapání 1,5 km po sjezdovce nahoru a vyvezli se až na Paprsek.

Závody v horském terénu většině z nás vyšla skvěle - ze 68 zašich závodníků 18 ve svých kategoriích obsadilo první tři místa a tedy stupně vítězů a dalších 19 se umístilo v první desítce. Je to jistě i zásluha našich trenérů, kteří se dětem věnují. Tentokrát ještě po závodech přichystali svým svěřencům navíc zajímavý trénink - kontroly cestou dolů kolem sjezdovky - určitě si to všichni užili a získali další zkušenosti!

Já osobně jsem si tentokrát tak užíval krásného terénu a tamějších lesů, že když jsem se po hodině a půl od startu vrátil do cíle, našel jsem stany už sbalené a bylo téměř po vyhlášení vítězů.. Ještě jednou děkuji všem za hezký den a těším se příště.

Marian Lanc

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Online členové

Strava