Po první vlně koronavirové nákazy znovu ožívají naše stránky a začíná běžný život i závody.. Doufejme, že tzv. "druhá vlna" bude milosrdná a nechá nás žít relativně bez větších omezení. Na závodech jsme se opět setkali i se soupeři z větší části Moravy, ale věříme, že jsme tím žádným virům příliš nepomohli v jejich šíření.

Jelikož byly závody v Pozděchově, tedy prakticky téměř "doma", většina závodníků vyrazila vlastními auty a v autobuse jsme tak měli pohodlí i přes to, že nás nakonec bylo na závodech celkem 86. Přesto, nebo i proto, jsem málem "zapomněl" Pavla na zastávce v Lípě - tímto se mu ještě jednou dodatečně omlouvám.

Stany jsme nakonec nechali v autobuse - počasí bylo stálé a prostor shromaždiště ve spodní části skiareálu příliš (vodo)rovných ploch nenabídl. Závod proběhl celkem rychle, jak už to u krátkých tratí bývá a vyhlášení výsledků proběhlo ještě před plánovanou 13-tou hodinou, včetně vyhlášení výsledků jarní části soutěže dětí a dorostu. Dva naši závodníci dorazili sice až po vyhlášení, ale celí a zdrávi, kromě pár žihadel, které Matěj schytal od neidentifikovaných hmyzích obyvatel lesa, kteří nebyli spokojeni s umístěním kontroly v blízkosti jejich hnízda.

Z výsledků uvedu umístění na bedně: D12C - Eva Kundrátová první a Ema Mašláňová druhá; D14C - Valentýna Kusáková třetí; D16C - Ema Mrkvičková druhá; D18C - vyhrála Marie Tichá a Halina Kočová byla třetí; D20C - vyhrála Alžběta Nešporová; D21C - Hana Mašláňová třetí; D55C - Irena Koláriková druhá; D65C - Eva Horynová zvítězila; H10C - první Petr Fišer, druhý Prokop Mašláň; H12C - druhý Martin Pernička, třetí Adam Linhart; H16C - Vítek Eichler druhý; H18C - vyhrál Filip Bartík, třetí byl Jan Kundrata; H21C - Tomáš Kolárik zvítězil, třetí byl Jan Šidla; H45C - vyhrál Tomáš Podmolík; H70C - druhý byl Pavel Šmakal (možná mu nakonec pomohlo to ranní rozklusání za autobusem? :-), Alois Láznička tentokrát třetí.

Děkuji všem za hezký den v přírodě a milé společnosti a těším se na další setkávání. Viry a bakterie holt tady s náma byly, jsou a budou, ale nějak se s nimi vždy popasujem..