Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže začaly v neděli v Karlovarském kraji slavnostním zahájením. Již potřetí je do programu ZODM zařazen i lyžařský orientační běh. V každé kategorii (D16, H16, D14, H14) startují vždy dva závodníci z kraje. Zlínský kraj reprezentuje 5 závodníků a 3 členové realizačního týmu z SKOB Zlín (pokračování textu a fotky po rozkliknutí).
Televizní přenos z celého závodu na krátké trati.

V dívkách je to Markétka Fišerová v D14. V chlapcích tvoří reprezentaci Zlínského kraje výhradně zástupci SKOB Zlín, konkrétně H14 - Vašek Pernička a Jára Honner, H16 - Tobias Pekárek a Adam Hustý. Stejně tak má náš klub 100% zastoupení i mezi realizačním týmem - Tomáš Podmolík, Hana Batani a Dagmar Podmolíková.
Počasí letos lyžování nepřeje, sněhové podmínky nejsou nic moc. Závody v LOB začaly v pondělí (11:00) sprintem v areálu Eduard, ve středu (9:00) se pojede krátká trať s intervanovým startem v německém areálu Fichtelberg (tento závod bude v přímém přenosu České televize) a ve čtvrtek (12:00) štafety opět v areálu Eduard nebo Jahodová louka. Více na webu LOB části ZODM.

V pondělním závodě ve sprintu byli nejúspěšnější Vašek Pernička (8. v H14) a Tobias Pekárek (12. v H16).

Středeční krátká trať - 11. Tobias Pekárek, 13. Adam Hustý. Na celý závod se můžete podívat v přenosu České televize.

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Pořádáme

Logo závodu

6. - 8. 8. 2021

Přihlášení

Online členové

Strava