Milí závodníci, vážení rodiče,

podzimní část sezóny je za námi, a nastal tedy čas pro kontrolu dluhů.

Pokud víte, o co kráčí, tak si prosím na oddílových stránkách (v sekci Přihlášky / Závody / Dluhy) do 22. prosince zkontrolujte, zda vše sedí. Dluhy zatím neplaťte! Kdyby něco nesedělo, ozvěte se.

Jestli přesně netušíte, co kontrola dluhů znamená, přečtěte si následující text.

Každý člen SKOB Zlín přispívá do klubové pokladny dvojím způsobem. Jednak musí uhradit klubové příspěvky, jednak si platí část startovného na jednotlivých závodech, a to podle kategorie, do níž se přihlásil.

Pokud byste chtěli vědět, kolik kdo platí, mrkněte se na našich stránkách (po přihlášení) do sekce Oddíl / Interní dokumenty / Spoluúčast na startovném.

Abychom peníze za startovné nemuseli vybírat po každém závodě, vzniká našim běžcům v rámci klubu dluh, který je potřeba dvakrát do roka uhradit (na jaře spolu s klubovými příspěvky / o letních prázdninách, tedy po skončení jarní části sezóny).

Vzhledem k tomu, že dluhy počítají a zapisují lidé (vedoucí jednotlivých závodů spolu se mnou), může se stát, že se někde objeví chybka. Proto vás vždy po doplnění dlužných částek vybízíme k tomu, abyste si své dluhy zkontrolovali. Pokud se vám něco nebude zdát, napište e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Jiří Novotný) a vše vyřešíme. Jestliže bude všechno v pořádku, vyčkejte do jara – před výroční schůzí klubu budete vyzváni k tomu, abyste dluhy (společně s oddílovými příspěvky) uhradili.

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Pořádáme

Přihlášení

Strava